• register
  • banner-dl
  • بستن
    *
    *

شرایط و قوانین

وبسایت فصلنامه ترانسفورماتور، با رعایت تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران و توجه به قوانین فضای مجازی اقدام به ارایه خدمات جدیدی در زمینه ترانسفورماتور و صنعت برق نموده است.

شما در این وبسایت می توانید از بانک جامع فیلم های آموزشی ترانسفورماتور استفاده نمایید و یا با مراجعه به قسمت مجله اقدام به خرید  و اشتراک مجله نمایید. از دیگر امکانات این وبسایت فروشگاه کتاب آن می باشد که می توانید انواع کتاب های صنعت برق را خریداری نمایید.

برای استفاده مفیدتر و بیشتر از خدمات این وبسایت توصیه می کنیم اطلاعات و قوانین این وبسایت را که درادامه آمده است مطالعه فرمایید.

اشتراک و خرید مجله

علاقمندان به صنعت برق می توانند اولین و تنها فصلنامه تخصصی ترانسفورماتور را خریداری نموده و اطلاعات ارزشمند آن بهره جویند. این فصلنامه از سال ۱۳۹۴ بصورت منظم منتشر شده که شما می توانید اطلاعات مربوط به هر شماره را بر روی وبسایت فصلنامه دریافت نمایید.

در ضمن از طریق لینک “اشتراک فصلنامه” امکان اشتراک در فصلنامه و یا خرید نسخ مختلف فصلنامه را تهیه فرمایید.

برای تبلیغات در فصلنامه نیز می توان از طریق لینک “درخواست آگهی” فصلنامه اقدام نمود.

قابل ذکر است در حال حاضر امکان پرداخت آنلاین وجه فصلنامه و اشتراک وجود ندارد، لذا علاقمندان کافی ست فرم مورد نظر خود را تکمیل نمایند، پس از آن همکاران ما با شما در تماس خواهند بود.

فروشگاه کتاب

اما در اقدامی پسندیده، فصلنامه تراسفورماتور برای دسترسی راحت تر کاربران به کتاب های صنعت برق اقدام به راه اندازی فروشگاه کتاب آنلاین نموده است. برای استفاده مفیدتر از این فروشگاه خواندن قوانین ذیل خالی از لطف نیست.

انواع کتاب های ارایه شده در فروشگاه کتاب:

بر روی این وبسایت (فروشگاه کتاب ترانسفورماتور) انواع کتاب های مربوط به صنعت برق وجود دارد که در دسته بندی های مختلف می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

آدرس فروشگاه: transformer-magazine.ir/shop

نحوه فروش کتاب بر روی وبسایت:

شما می توانید کتاب مورد علاقه خود را بصورت آنلاین انتخاب نموده و پس ورود اطلاعات مورد نیاز اقدام به ثبت سفارش نمایید. (قابل ذکر است امکان پرداخت آنلاین در حال حاضر وجدا نداشته و بزودی این امکان فراهم خواهد آمد.) پس از ثبت سفارش کتب مورد نظر برای شما ارسل خواهد شد. به اطلاع می رساند در تمامی مراحل ثبت سفارش و ارسال کتاب کارشناسان مربوطه آماده ارایه اطلاعات و مشاوره لازم در این زمینه می باشند.

نحوه پرداخت:

در حال حاضر هزینه کتاب ها می بایست به حساب شرکت واریز شده و یا به پیک موتوری تحویل گردد. اطلاعات کامل نحوه پرداخت را می توانید از طریق شماره ۲۲۰۱۸۷۱۲-۰۲۱ دریافت نمایید. خواهشمند است هنگام پرداخت هزینه ها به موارد مطرح شده از سوی همکاران ما دقت فرمایید تا اشتباهی رخ ندهد.

نحوه ارسال کتاب:

ارسال کتاب پس از خرید، بصورت پستی و یا ازطریق پیک موتوری برای خریداران محترم ارسال خواهد شد. قابل ذکر است هزینه ارسال کتاب برای خریدهای زیر یکصدهزار تومان بعهده خریدار، و برای خریدهای بیش از یکصد هزار تومان بعهده شرکت می باشد.

ضمانت بازگشت کتاب:

این فروشگاه با توجه به اطمنیان کافی به کیفیت کتاب ها، به اطلاع می رساند در صورت بروز هرگونه مشکلی در کیفیت کتاب ها، امکان پس فرستادن کتاب ها تا ۷۲ ساعت پس از خرید وجود دارد.

نحوه همکاری:

ناشران و مؤلفان کتاب های صنعت برق می توانند با همکاران ما تماس گرفته و آثار خود را معرفی نمایند و پس از عقد قرارداد همکاری اقدام به فروش کتاب خود از طریق وبسایت نمایند.

فیلمهای آموزشی ترانسفورماتور

وبسایت فصلنامه در اقدامی قابل تحسین، سعی نموده بانکی ارزشمند از فیلمهای آموزشی صنعت ترانسفورماتور را بر روی وبسایت خود جمع آوری نموده و بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهد.

شما می توانید از طریق لینک “فیلمهای آموزشی“، به این ویدیوهای ارزشمند دسترسی پیدا کنید و فیلم مورد نظر خود را مشاهده فرمایید.

در این صفحه سعی شده با دسته بندی های مناسب و قراردادن امکان جستجو، نهایت سهولت در استفاده را برای شما فراهم نماید.

تمامی این ویدیوها مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و محتوای آنها بدقت بررسی شده است.

در نهایت این وبسایت در تلاش است تا مجموعه ای از خدمات نوین در زمینه برق، بخصوص صنعت ترانسفورماتور را به کاربران خود ارایه دهد. در جهت اجرای این مهم از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد و معتقدیم همراهی شما بزرگترین هدیه به ما خواهد بود.

شما می توانید از طریق اطلاعات زیر با ما در تماس باشید. این وبسایت بصورت ۲۴ ساعته در حال ارایه خدمت خواهد بود و در تمامی لحظات از امر پشتیبانی شما کاربر محترم غافل نخواهد شد.

نشانی: تهران-فلکه دوم صادقیه-مجتمع گلدیس-طبقه ۱۳-واحد ۱۳۱۶

تلفن: ۴۴۲۸۸۵۲۱ – ۰۲۱ ، ۴۴۲۸۸۶۲۵ – ۰۲۱

فکس: ۴۴۲۸۹۱۵۶ – ۰۲۱

کدپستی: ۱۴۵۱۷۹۶۹۸۵

ایمیل: info@transformer-magazine.ir